• 22.06.2023r.

• Wspólne zajęcia klasy V z pierwszakami. Oliwia razem z Wiktorią zorganizowały fantastyczne mini zawody dla młodszych kolegów i koleżanek

• 22.06.2023r.

• Piękne zakończenie w wykonaniu cudownej klasy 8a i 8b. Było nostalgicznie, śmiesznie, troszkę poważnie i do popłakania. Aż żal będzie ich pożegnać, ale życzymy naszym kochanym absolwentom samych sukcesów na kolejnym etapie ich życia.

• Smerfy w szkole?!

• Na zaproszenie uczniów klasy I dzisiaj naszą szkołę odwiedziły Przedszkolaki z grupy "Smerfy" z wychowawczynią Panią Anią Kaszubowską. Przyszli pierwszoklasiści zostali poproszeni do sali, gdzie zajęli miejsca w ławkach szkolnych. Na powitanie Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały piosenki o magicznych słowach. Następnie z pomocą starszych kolegów dzieci wykonały laurki dla tatusiów na ich święto, które przypada w najbliższy piątek- 23 czerwca.

Bardzo dziękujemy za miłe odwiedzimy.

Czekamy na spotkanie we wrześniu!!!

Uczniowie klasy I z wychowawczynią

• 20.06.2023r.

• W upalne popołudnie uczniowie II b i ich rodzice bawili się wspólnie na świeżym powietrzu. Dzieci przygotowały wesołe konkurencje dla swoich rodziców a rodzice zadbali o smakowity poczęstunek.

• "Śladami naszych odpadów"

• Konkurs wiedzy ekologicznej dla uczniów klas IV -VIII pt. "Śladami naszych odpadów" zorganizowany przez ZOO Czysta Błękitna Kraina w Czarnówku. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu dotyczącego wiedzy o odpadach. Uczniowie poradzili sobie znakomicie zyskując nagrodę dla szkoły-Ekostacje. Dodatkowo uczniowie klasy 6 zostali nagrodzeni ekogadżetami (bidonami, śniadaniówkami, plecakami).

GRATULACJE dla wszystkich uczniów oraz dużej wiedzy ekologicznej.

• Ģóra Grosza XXIII edycja

• Nazbieraliśmy w tym roku rekordową ilość groszy! 9 kartonów, w których było 76 kg groszaków. Dało to kwotę 1007, 12 zł Dziękuję wszystkim darczyńcom. Szczególne podziękowania dla uczniów zbierających i segregujących grosze - klasie 5 i 7.

• 19.06.2023r.

• Dziś nagrodziliśmy uczniów za konkursy, zawody sportowe, aktywną zbiórkę baterii, reprezentowanie szkoły, czytelnictwo oraz wolontariat. Mamy cudowne dzieci, które chętnie angażują się w różne akcje organizowane przez szkołę.

Jesteśmy z Was dumni i jeszcze raz gratulujemy!

• KLASA I

• Dzień Rodzinny na sportowo - integracyjny turniej rodzinny. Dzieci i rodzice wspólnie uczestniczyli w zabawach i konkurencjach sportowych.

Miłym zwieńczeniem było wspólne grillowanie.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji.

• WYCIECZKA KL.2A I 3

• W środę 14.06. 2023r. uczniowie klasy IIa i III uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Dzieci wzięły udział w zajęciach edukacyjnych pt. "Zaprogramowani na experyment II", podczas których współpracowały ze sobą wykonując proste doświadczenia chemiczne, a także poznawały podstawy kodowania informacji i programowania ozobotów. Uczniowie zwiedzali również interaktywne wystawy, a dodatkowo miały przestrzeń do twórczego eksperymentowania. Nie mogło zabraknąć też spaceru po Skwerze Kościuszki, gdzie atrakcją były cumujące przy nabrzeżu zabytkowe okręty i statki żeglarskie, m.in. polski niszczyciel ORP Błyskawica oraz najsłynniejszy polski żaglowiec - Dar Pomorza. Zwieńczeniem wycieczki był spacer po plaży, lody i pamiątki z wyjazdu

• Biwak klasy 5.

• Spędziliśmy wspaniały czas nad jeziorem Sudomie, wśród lasów i malowniczych krajobrazów. Wspólnie bawiliśmy się: układaliśmy mega puzzle, przeciągaliśmy linę, skakaliśmy na pneumatycznych rurach, wtłoczeni w czołgową gąsienicę musieliśmy pokonać wyznaczony odcinek. Były też łamigłówki i zagadki - kalamburiada, mega scrabble. Wieczorkiem udaliśmy się na ognisko. Podziwialiśmy piękny zachód słońca. Słuchaliśmy rechotu żab , kukułki i bębniarza. Było fantastycznie - dużo śmiechu i radości Dziękujemy bardzo rodzicom za transport i opiekę nad nami. Z niecierpliwością czekamy już na następny biwak!!!

• Dzień Dziecka klasy 5.

• Spędziliśmy dzień trochę na sportowo, ponieważ udaliśmy się na rowerach do Cewic. Przejażdżka była super. Po dotarciu na miejsce, bawiliśmy się na dmuchańcu oraz huśtawkach. Zjedliśmy pyszną pizzę w Pizzerii Malaga. Dziękujemy pięknie właścicielom za gościnę! Dopisała nam pogoda i humory. Po powrocie do szkoły czekały na nas lody i kiełbaski z grilla. Dziękujemy za piękny dzień naszym rodzicom.

• 6.06.2023r.

• To był cudowny Dzień Rodzinnyklasa 2a wraz z rodzicami i wychowawcą klasy wspólnie spędzili wtorkowe popołudnie. Były zabawy, gry, kiełbaski, smaczki i „worek” dobrego humoru. Bardzo dziękuję Rodzicom za obecność i zaangażowanie w organizację tego dnia.

• #jaknieczytamjakczytam

• Dziś wzięliśmy udział w akcji "JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM". Cała społeczność szkolna udała się nad jeziorko i wspólnie czytaliśmy to, co lubimy. Miło było zobaczyć, że fascynują nas te same książki. Na zakończenie akcji każdy uczestnik otrzymał pamiątkową zakładkę do książki.