• 1.06.2023r.

• Dzień Dziecka klasa IV świętowała w GCK w Cewicach.

„Minionki „były tylko dla nas a watę cukrową i mogliśmy zrobić sobie sami. Co za frajda Była też od rodziców. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy nas zawieźli oraz dyrektorowi GCK P. Karolowi Plotka i pracownikom za to, że mogliśmy tak fajnie spędzić nasz dzień.

• "Talenciaki"

• Serdeczne podziękowania dla wszystkich , którzy zbierali dla naszej szkoły kupony z Lidla tzw. talenciaki. Nazbieraliśmy370 sztuk i zostały one zamienione na nagrody. Otrzymaliśmy gry planszowe. Dziękujemy za zaangażowanie!

• Świetlica szkolna

• Mija rok szkolny. Uczniowie uczęszczający do świetlicy sumiennie przestrzegają podpisanego przez siebie kontraktu.

• 31.05.2023r.

• Rozstrzygnięcie konkursu o tytuł Mistrza Słownictwa języka angielskiego w klasie 3.

1 miejsce Juliusz Szymla

2 miejsce Aleksandra Zięba

3 miejsce Jakub Szalaty

Serdecznie gratulacje dla wszystkich uczestników.

• 30.05.2023r.

• Uczestnicy XVI Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. "W mgnieniu oka" oraz prace ucznia kl. 8a Michała Wydrzyńskiego

• 22.05.2023r.

• Reprezentacja naszej szkoły na Mistrzostwach gminy w siatkówce plażowej już z medalami - dziewczyny złoto, chłopcy srebro.

• 22.05.2023r.

• Mistrzostwa Gminy w siatkówce plażowej.

Dziewczyny zajęły I miejsce, chłopcy II miejsce.

Gratulacje

• 18.05.2023r.

• W Młodzieżowym Domu Kultury w Lęborku odbyły się eliminacje powiatowe Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej "Rodnô Mòwa"

W kategorii kl. IV- VI naszą szkołę reprezentowała Oliwia Stencel, która otrzymała wyróżnienie.

GRATULACJE

• 17.05.2023r.

• Do you like smoothies? - czyli w wczorajsza teoria z angielskiego dziś zamieniła się w praktykę, a klasa IV jak małe mróweczki z wielkim zapałem postanowiła zrobić pyszne koktajle.

Brawa za współpracę, wymianę "towarów" i wspólną degustację. Z taką klasą się nie zginie

• 16.05.2023r.

• „Wyginam śmiało ciało” uczniowie klasy 2a pokazali, ze lekcje wf-u mogą być relaksujące

• 13.05.2023r.

• Bez nich nie przetrwamy.

W tym tygodniu nasze zajęcia były poświęcone owadom i ich królestwu – łące. Z przyjemnością słuchaliśmy, czytaliśmy i oglądaliśmy filmy o biedronkach, pszczołach i motylach. Wykonaliśmy owady techniką kirigami, które dekorują nasz korytarz. Szczególnie ciekawe były wiadomości o pszczołach. Wiemy już, że to najważniejsze owady na świecie. Bez nich nasza planeta i co za tym idzie - my sami nie przetrwamy.

"Gdy zginie ostatnia pszczoła, ludzkości pozostaną tylko cztery lata życia" – miał powiedzieć Albert Einstein.

Za pracę w ciągu całego tygodnia otrzymaliśmy od naszej pani medale „Pracowita/pracowity jak pszczółka”.

` Pierwszaki