• PIŁKA PLAŻOWA

• 27.05 2022r. odbyły się rozgrywki gminne w siatkówkę plażową. Ze względu na pogodę graliśmy na hali sportowej. Nasi chłopcy stanęli na III miejscu podium.

• BIWAK KLASY TRZECIEJ

• Przygoda przygoda każdej chwili szkoda.

Pierwszy biwak za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z klasowego biwaku. Na spotkanie z przygodą wyruszyliśmy z naszą wychowawczynią i rodzicami w poniedziałek 23 maja. Cały dzień i noc spędziliśmy w ośrodku wczasowo-kolonijnym "Janina" w Nowęcinie. Drugiego dnia po śniadaniu udaliśmy się do Sea Parku Fokarium w Sarbsku. Było wspaniale.

• Piłka nożna klas III i IV

• W piątek 20 maja na orliku w Łebuni odbyły się rozgrywki w piłkę nożna dla klas III i IV. Nasi uczniowie bardzo dzielnie walczyli uzyskując II miejsce.

• MINI PIŁKA NOŻNA

• Rozgrywki gminne w mini piłkę nożną dziewcząt i chłopców. Trochę zabrakło nam szczęścia w rzutach karnych i ostatecznie dziewczyny zajęły 2 miejsce a chłopcy 3

• "Kubusiowi Przyjaciele Przyrody"

• W tym roku szkolnym uczniowie klas II i III uczestniczą w największym w Polsce

programie edukacyjnym "Kubusiowi Przyjaciele Przyrody". Jest to program na temat ekologii, ochrony przyrody i życia w zgodzie z naturą. Wychowawczynie wskazują dzieciom sposoby troski o najbliższe środowisko naturalne i kształtują postawy proekologiczne. Uczą, jak w prosty sposób oszczędzać wodę, energię oraz dbać o czyste powietrze. Objaśniają, czym są odpady i na czym polega ich segregacja oraz recykling.

W naszej szkole dokładamy wszelkich starań, aby szacunek do środowiska był czymś zupełnie naturalnym i przyjemnym.

• ZAKRĘCONA AKCJA

• Zakończyliśmy "Zakręconą Akcję", której celem była zbiórka zawleczek od puszek dla Ośrodka Rewalidacyjno -Wychowawczego w Szklanej. Zebraliśmy 9,6 kg zawleczek. Dziękuję Wszystkim, którzy włączyli się do akcji