• Spotkanie z rodzicami

• We wtorek 16 kwietnia 2024r. odbyło się spotkanie rodziców ze specjalistą psychoterapii uzależnień Katarzyną Formelą oraz z asp. sztab. Komendy Powiatowej Policji w Lęborku Magdaleną Zielke.

Na spotkaniu zostały poruszone tematy dotyczące uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych,  omówiono też najważniejsze aspekty związane z cyberprzestępczością, bezpieczeństwem najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie, co z pewnością świadczy o dużym zainteresowaniu zagrożeniami, jakie mogą czyhać na ich dzieci.

• Wyjazd do kina "Fregata"

• W środę 17.04.2024r. uczniowie kl. V-VII uczestniczyli w multimedialnej lekcji w kinie Fregata w Lęborku nt. "Czy social media mogą być toksyczne?". Głównym przesłaniem spotkania było przekazanie odbiorcom, jak negatywny wpływ  na nasze życie mają media społecznościowe.

Po zakończeniu lekcji uczniowie obejrzeli wzruszający film ,,Dancing  Queen”.

• Festiwal Piosenki w Skórowie

• 12 kwietna 2024r. reprezentanci klas I-III wzięli udział w XIX Powiatowym Festiwalu Piosenki dla Najmłodszych w Skórowie. Uczestnicy zaprezentowali cztery utwory wokalne w dwóch kategoriach.

I kategoria to soliści, w której wystąpił Kacper Szalaty z klasy I w piosence pt: " Maszeruje wiosna"

II kategoria to zespoły:

"Śpiewające gwiazdeczki" - Nikola Kobiela, Zofia Frejnagiel, Lilianna Białous,, Weronika Riebandt, Maja Wenta - uczennice klasy II wykonały piosenkę pt: "Zostań moją przyjaciółką",

"Siemirowicki tercet" - Piotr Gierszewski, Fabian Gosz, Kajetan Potrykus uczniowie klasy II zaśpiewali piosenkę pt: "W podróż z książką",

"Klasowe wesołki" - Dawid Jeliński, Patryk Grzanka, Agata Wesołowska, Dorota Bach, Lena Wejer, Klaudia Prokop, Anna Wenta, Anna Zięba uczniowie klasy IIIa piosenką pt: " Nutki-filutki" wyśpiewali II miejsce - BRAWO!!!

WSZYSTKIM GRATULUJEMY PIĘKNEGO WYSTĘPU!!!

• 07.04.2024r.

• Informujemy, iż w dniu 07.04.2024r. wejście do lokalu wyborczego będzie znajdować się od strony osiedla.