• WAKACJE

• Wszystkim dzieciom, uczniom i ich Rodzicom

życzę radosnych, beztroskich,

ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń,

bajkowych przygód i samych słonecznych dni spędzonych

w gronie rodzinnym i towarzystwie przyjaciół.

życzy wicedyrektor Elżbieta Wiater

• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• Punktualnie o 8:00 zadzwonił ostatni dzwonek zapraszający uczniów do szkoły. Po raz ostatni mieliśmy okazję pożegnać ósme klasy, które po wakacjach rozpoczną kolejny etap edukacji, a pozostali uczniowie udadzą się na zasłużony odpoczynek. Były podziękowania,

gratulacje

, towarzyszyli nam Rodzice oraz przyjaciele, którzy zawsze wspierają szkołę. Pan Wójt Jerzy Bańka złożył wszystkim życzenia.

Serdecznie dziękujemy Wam za ten rok i czekamy na Was we wrześniu.

• 22.06.2023r.

• Uczniowie klasy I zostali zapoznani z zabawową formą nauki słownictwa z języka angielskiego. Po raz pierwszy korzystali na lekcji języka obcego z tabletów i utrwalali poznane w tym roku słownictwo. Rozwiązywanie quizu dało pierwszakom wiele radości,a najszybsi z nich stanęli na podium.

• 22.06.2023r.

• Klasy 2a i 2b podczas ostatniej lekcji języka angielskiego w roku szkolnym 2022/2023 wzięli udział w klasowym konkursie Kahoot. Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi w quizie online. Pytania dotyczyły słownictwa oraz zwrotów, jakimi uczniowie posługiwali się w ciągu ostatnich miesięcy.

Congratulations

• 22.06.2023r.

• Zakończenie Oddziału Przedszkolnego z jezyka angielskiego:) uczniowie pracowali dzielnie prze cały rok szkolny pod kierunkiem p.Małgorzaty Bizewskiej

• 22.06.2023r.

• Ostatni dzień nauki klasa IV z wychowawcą spędziła na pikniku klasowym nad jeziorkiem. Graliśmy w gry planszowe, ruchowe i bawiliśmy się przy muzyce. Na koniec mama Milenki zorganizowała nam poczęstunek Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy nam pomagali i wspierali przez ten cały rok szkolny. Dziękujemy: Agnieszce GaluszkaAleksandrze BaranowskiejMaciejowi OlszakowiKarolinie KellerJoannie BartelikEwelinie Lis Liczymy na Was w następnych klasach

• 22.06.2023r.

• Wspólne zajęcia klasy V z pierwszakami. Oliwia razem z Wiktorią zorganizowały fantastyczne mini zawody dla młodszych kolegów i koleżanek

• 22.06.2023r.

• Piękne zakończenie w wykonaniu cudownej klasy 8a i 8b. Było nostalgicznie, śmiesznie, troszkę poważnie i do popłakania. Aż żal będzie ich pożegnać, ale życzymy naszym kochanym absolwentom samych sukcesów na kolejnym etapie ich życia.

• Smerfy w szkole?!

• Na zaproszenie uczniów klasy I dzisiaj naszą szkołę odwiedziły Przedszkolaki z grupy "Smerfy" z wychowawczynią Panią Anią Kaszubowską. Przyszli pierwszoklasiści zostali poproszeni do sali, gdzie zajęli miejsca w ławkach szkolnych. Na powitanie Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały piosenki o magicznych słowach. Następnie z pomocą starszych kolegów dzieci wykonały laurki dla tatusiów na ich święto, które przypada w najbliższy piątek- 23 czerwca.

Bardzo dziękujemy za miłe odwiedzimy.

Czekamy na spotkanie we wrześniu!!!

Uczniowie klasy I z wychowawczynią

• 20.06.2023r.

• W upalne popołudnie uczniowie II b i ich rodzice bawili się wspólnie na świeżym powietrzu. Dzieci przygotowały wesołe konkurencje dla swoich rodziców a rodzice zadbali o smakowity poczęstunek.

• "Śladami naszych odpadów"

• Konkurs wiedzy ekologicznej dla uczniów klas IV -VIII pt. "Śladami naszych odpadów" zorganizowany przez ZOO Czysta Błękitna Kraina w Czarnówku. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu dotyczącego wiedzy o odpadach. Uczniowie poradzili sobie znakomicie zyskując nagrodę dla szkoły-Ekostacje. Dodatkowo uczniowie klasy 6 zostali nagrodzeni ekogadżetami (bidonami, śniadaniówkami, plecakami).

GRATULACJE dla wszystkich uczniów oraz dużej wiedzy ekologicznej.

• Ģóra Grosza XXIII edycja

• Nazbieraliśmy w tym roku rekordową ilość groszy! 9 kartonów, w których było 76 kg groszaków. Dało to kwotę 1007, 12 zł Dziękuję wszystkim darczyńcom. Szczególne podziękowania dla uczniów zbierających i segregujących grosze - klasie 5 i 7.

• 19.06.2023r.

• Dziś nagrodziliśmy uczniów za konkursy, zawody sportowe, aktywną zbiórkę baterii, reprezentowanie szkoły, czytelnictwo oraz wolontariat. Mamy cudowne dzieci, które chętnie angażują się w różne akcje organizowane przez szkołę.

Jesteśmy z Was dumni i jeszcze raz gratulujemy!

• KLASA I

• Dzień Rodzinny na sportowo - integracyjny turniej rodzinny. Dzieci i rodzice wspólnie uczestniczyli w zabawach i konkurencjach sportowych.

Miłym zwieńczeniem było wspólne grillowanie.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji.

• WYCIECZKA KL.2A I 3

• W środę 14.06. 2023r. uczniowie klasy IIa i III uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Dzieci wzięły udział w zajęciach edukacyjnych pt. "Zaprogramowani na experyment II", podczas których współpracowały ze sobą wykonując proste doświadczenia chemiczne, a także poznawały podstawy kodowania informacji i programowania ozobotów. Uczniowie zwiedzali również interaktywne wystawy, a dodatkowo miały przestrzeń do twórczego eksperymentowania. Nie mogło zabraknąć też spaceru po Skwerze Kościuszki, gdzie atrakcją były cumujące przy nabrzeżu zabytkowe okręty i statki żeglarskie, m.in. polski niszczyciel ORP Błyskawica oraz najsłynniejszy polski żaglowiec - Dar Pomorza. Zwieńczeniem wycieczki był spacer po plaży, lody i pamiątki z wyjazdu