• Biwak klasy 5.

• Spędziliśmy wspaniały czas nad jeziorem Sudomie, wśród lasów i malowniczych krajobrazów. Wspólnie bawiliśmy się: układaliśmy mega puzzle, przeciągaliśmy linę, skakaliśmy na pneumatycznych rurach, wtłoczeni w czołgową gąsienicę musieliśmy pokonać wyznaczony odcinek. Były też łamigłówki i zagadki - kalamburiada, mega scrabble. Wieczorkiem udaliśmy się na ognisko. Podziwialiśmy piękny zachód słońca. Słuchaliśmy rechotu żab , kukułki i bębniarza. Było fantastycznie - dużo śmiechu i radości Dziękujemy bardzo rodzicom za transport i opiekę nad nami. Z niecierpliwością czekamy już na następny biwak!!!

• Dzień Dziecka klasy 5.

• Spędziliśmy dzień trochę na sportowo, ponieważ udaliśmy się na rowerach do Cewic. Przejażdżka była super. Po dotarciu na miejsce, bawiliśmy się na dmuchańcu oraz huśtawkach. Zjedliśmy pyszną pizzę w Pizzerii Malaga. Dziękujemy pięknie właścicielom za gościnę! Dopisała nam pogoda i humory. Po powrocie do szkoły czekały na nas lody i kiełbaski z grilla. Dziękujemy za piękny dzień naszym rodzicom.

• 6.06.2023r.

• To był cudowny Dzień Rodzinnyklasa 2a wraz z rodzicami i wychowawcą klasy wspólnie spędzili wtorkowe popołudnie. Były zabawy, gry, kiełbaski, smaczki i „worek” dobrego humoru. Bardzo dziękuję Rodzicom za obecność i zaangażowanie w organizację tego dnia.

• #jaknieczytamjakczytam

• Dziś wzięliśmy udział w akcji "JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM". Cała społeczność szkolna udała się nad jeziorko i wspólnie czytaliśmy to, co lubimy. Miło było zobaczyć, że fascynują nas te same książki. Na zakończenie akcji każdy uczestnik otrzymał pamiątkową zakładkę do książki.

• 1.06.2023r.

• Dzień Dziecka klasa IV świętowała w GCK w Cewicach.

„Minionki „były tylko dla nas a watę cukrową i mogliśmy zrobić sobie sami. Co za frajda Była też od rodziców. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy nas zawieźli oraz dyrektorowi GCK P. Karolowi Plotka i pracownikom za to, że mogliśmy tak fajnie spędzić nasz dzień.

• "Talenciaki"

• Serdeczne podziękowania dla wszystkich , którzy zbierali dla naszej szkoły kupony z Lidla tzw. talenciaki. Nazbieraliśmy370 sztuk i zostały one zamienione na nagrody. Otrzymaliśmy gry planszowe. Dziękujemy za zaangażowanie!

• Świetlica szkolna

• Mija rok szkolny. Uczniowie uczęszczający do świetlicy sumiennie przestrzegają podpisanego przez siebie kontraktu.

• 31.05.2023r.

• Rozstrzygnięcie konkursu o tytuł Mistrza Słownictwa języka angielskiego w klasie 3.

1 miejsce Juliusz Szymla

2 miejsce Aleksandra Zięba

3 miejsce Jakub Szalaty

Serdecznie gratulacje dla wszystkich uczestników.

• 30.05.2023r.

• Uczestnicy XVI Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. "W mgnieniu oka" oraz prace ucznia kl. 8a Michała Wydrzyńskiego