• Konkurs plastyczny ,,Magiczna Pisanka”

• 4 kwietnia 2023r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny ,,Magiczna Pisanka”, w którym wzięli udział uczniowie kl. 0-III naszej szkoły. Z każdej klasy wyłoniono jedną nagrodę główną.

Laureatami zostali: kl.0 Jan Górski , kl. I Kajetan Potrykus, kl. II a Ania Wenta, kl. II b Hania Białous, kl. III Igor Mikulski. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Celem konkursu jest ukazanie piękna i pielęgnowanie tradycji świąt Wielkanocnych, rozwijanie zainteresowań i umiejętności plastycznych oraz rozbudzanie wyobraźni i kreatywności wśród dzieci.

• Trzymaj formę

• Smacznie, zdrowo, kolorowo. Na przerwie uczniowie mogli skosztować kanapek. Kolejna akcja upowszechniania zdrowego odżywiania się w ramach ogólnopolskiego programu " Trzymaj formę". Bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji poczęstunku p.Angelice Szalacie, p. Paulinie Pacholarz, p. Agacie Ziębie, p. Sandra Keller, p. Joannie Cemerys.