Nawigacja

Wtorek 22.05.2018

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemirowicach został utworzony 1.09.2013 na podstawie uchwały nr XXVI/234/2013 Rady Gminy Cewice z dnia 8 .05. 2013.

W skład zespołu wchodzą Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich w Siemirowicach oraz Przedszkole Publiczne.

Szkoła Podstawowa została oddana do użytku w 1961 r., wybudowana w ramach akcji budowy tysiąca szkół na 1000lecie państwa polskiego.

Przedszkola Publiczne do 31.12.2012 r. funkcjonowało jako Przedszkole nr 101 przy Jednostce Wojskowej 4653.                        A z dniem 1.01.2013 r. zostało przejęte przez gminę Cewice i funkcjonuje jako Przedszkole Publiczne.

Witamy na naszej stronie

Wchodzisz i wiesz!

Aktualności

 • Szkolny Turniej Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbył się  17 marca 2018r. Przystąpiło do niego 23 uczniów z klas V-VII, posiadający kartę rowerową i legitymację szkolną. Turniej przeprowadzony był w formie pisemnej-testu oraz części praktycznej - jazdy rowerem po torze sprawnościowym. Zwycięzcami turnieju zostali: Michalina Eikmann, Anna Woźniak, Filip Kotłowski (indywidualnie I m) i  Mariusz Gierszewski. To oni będą reprezentowali szkołę w gminie.

   

   

  Gminny Turniej Wiedzy  Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbył się w Cewicach 24 kwietnia, w którym zajęliśmy II miejsce ulegając szkole w Popowie 2 punktami.  

 • 25 kwietnia chłopcy  rozegrali Gminny Turniej Piłki Nożnej w Łebuni. Rozgrywki rozpoczęły się remisem z zawodnikami  Łebuni, a w kolejnych meczach ulegli zespołowi z Cewic i Bukowiny. Turniej zakończyli na IV miejscu.                

   Skład zespołu:

  - Młyński Karol,   Wasielewski Jakub,  Maszota  Szymon, Kotłowski Filip, Pąchalski          Nikodem, Przybylski Jan, Labuda Oliwier, Wesołowski Franciszek.  

 •    23 kwietnia rozgrywany był Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt  w Łebuni. Dziewczęta w pierwszym meczu uległy gospodarzowi, następnie  pokonały zespół z Maszewa i zremisowały z Cewicami. Zakończyły turniej  na II miejscu.

   Skład zespołu :

  Woźniak Anna, Kotłowska Zuzanna, Eikmann Michalina, Dąbek  Agnieszka,  Dettlaff  Aleksandra, Badzińska Nadia, Sikora Paulina, Tuszyńska Dorota, Dułak Zuzanna.

 • ( II runda)  Eliminacyjne  Turnieje Wojewódzkie  Mini Siatkówki

   ,, KINDER + SPORT’’ Dziewcząt rozegrane były w Chwaszczynie. Turniej rozegrano  w 5 grupach po 5 zespołów. Dziewczęta otrzymały dyplom za udział  w rozgrywkach.

     Skład zespołu:

    Weiss Julia, Woźniak Anna, Kotłowska Zuzanna, Eikmann  Michalina, Wenta Laura.      

 • ( II runda)  Eliminacyjne  Turnieje Wojewódzkie  Mini Siatkówki

   ,, KINDER + SPORT’’ Chłopców  rozegrane zostały w  Gdańsku 15.04.2018r. Niedziela spędzona aktywnie  w gdańskiej hali zakończyła się ponownym sukcesem naszych siatkarzy- IV m. 

  Skład zespołu:

    Domaros Kamil, Kotłowski Filip, ( Wilma Jan, Drywa Szymon –Cewice, Makles Kacper, Kwiatkowski Sebastian- Maszewo).

 • 09.05.2018

   9 maja 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Cewicach odbył się VII Gminny Konkurs Wiedzy
  o Kaszubach dla uczniów kl. IV-VI
  . Naszą szkołę reprezentowali : Amelia Keller, Kinga Wirkus, Aleksandra Dettlaff, Kacper Smerża, Natalia Sołtysiak, Jakub Wasielewski. Uczniowie świetnie się bawili- układali puzzle, rozwiązywali krzyżówkę, dobierali podpisy do właściwych ilustracji oraz kolorowali wzory kaszubskie. W czasie przerwy skosztowali pyszne drożdżówki . Na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Nagrodą główną dla wszystkich uczestników jest wycieczka do Sławoszyna, która odbędzie się 6 czerwca 2018r. 

 • 08.05.2018

  Dnia 8 maja 2018 r. odbyła się akademia z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rozpoczęła się odśpiewaniem "Mazurka Dąbrowskiego". Następnie uczniowie klas siódmych pod kierunkiem p. Agnieszki Gutowskiej    i p. Barbary Wety wystąpili z przedstawieniem poświęconym historycznym wydarzeniom.

  Zaprezentowali sytuację polityczno-gospodarczą kraju w tamtej epoce. Na zakończenie uroczystości naświetlono, jak ważne było to wydarzenie nie tylko dla Polski, ale również dla przyszłej Europy. W trakcie występu przepiękny i niezapomniany koncert  na skrzypcach przy akompaniamencie p. Agnieszki Keller, wykonała utalentowana uczennica Julia Murzynowska. Zagrała pieśń „Witaj majowa jutrzenko” i „Rotę”. Za swój niepowtarzalny występ mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 • 24.04.2018

  24 kwietnia 2018 r. w Klubie 44 BLotM Siemirowice odbyło się spotkanie żołnierzy Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej - Okręg Pomorski, koło w Sopocie z żołnierzami 44 BLotM i Morskiej Jednostki Rakietowej. W spotkaniu wzięło udział 18 żołnierzy Armii Krajowej z Wiceprezesem Zarządu Okręgu Pomorze kpt Tomaszem Kuplickim na czele. Podczas tego spotkania nasi uczniowie z klas czwartych oraz należący do zespołu Awionetki mogły się zaprezentować z programem artystycznym.

                                                                                                                      Serdecznie dziękujemy za zaproszenie

 • 24.04.2018

  W Zespole Szkół w Cewicach przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
  Do komisji zaproszono funkcjonariuszy z KPP w Lęborku:

  • st. sierż. Monikę Jankowską
  • st. sierż. Daniela Skorupskiego
  • sierż. Łukasza Bizewskiego

  Oto wyniki klasyfikacji:
  Gimnazjum

  1. Publiczne Gimnazjum w Cewicach
  2. Niepubliczne Gimnazjum w Bukowinie

  Szkoła Podstawowa

  1. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Popowie
  2. Szkoła Podstawowa w Siemirowicach
  3. Szkoła

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemirowicach
  ul. Szkolna 15
  84-313 Siemirowice
 • 0-59 86 11-433

Galeria zdjęć