• Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

• W 2012 roku eliminacje szkolne odbędą się 22 marca o godz 10.45

Ogólnopolski Turniej BRD, etap powiatowy odbył się w Łebieniu. Startowały szkoły podstawowe i gimnazjalne z całego powiatu. Komisji przewodniczył aspirant Marek Baranowski. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test a następnie pokonywali tor sprawnościowy. Nasza szkoła zajęła III miejsce drużynowo (Śmigielski, Wolski, Zarzycki). Do turnieju przygotowywała uczniów pani Węsierska.

Etap gminny Turnieju rozegrał się w Bukowinie. Do przeprowadzenia testu zaproszeni byli policjanci z lęborskiej drogówki. Komisji przewodniczył młodszy aspirant Marek Baranowski.
          Oto wyniki:
          I miejsce SP Siemirowice
          II miejsce SP Cewice
          III miejsce SP Popowo
          Gimnazjum:
          I miejsce PG Cewice (Łukasz Kunysz, Tomasz Czoch, Marcin Wejer)
          II miejsce NG Bukowina

Eliminacje powiatowe odbędą się 28 IV 2011 w Łebieniu.
          Pani Węsierska i pan Gembel przygotują dla zwyciezców tor do ćwiczeń sprawnościowych na rowerze (na placu z kostki) przed Szkołą.

Szkolny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego odbędzie się 18.03.2010 r. (czwartek) o godz. 12.45 - testy

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie, ktorzy ukończyli 10 lat i posiadają kartę rowerową.
          Konkurs zostanie przeprowadzony w formie testu, będzie składał się z 25 pytanj, w tym 5 z pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie, ktorzy zajmą miejsca I-III będą reprezentować szkołę w turnieju gminnym.

Zobacz zdjęcia>>>

marzec 2010