• Drodzy Uczniowie,
             Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 z całego serca gratuluję Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony  w czasie całego, trudnego oraz innego od poprzednich lat, minionego roku szkolnego.

Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
            Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek.

Życzę Wam, bezpiecznych   wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.

Nauczycielom, Rodzicom, Pracownikom szkoły i Przyjaciołom

życzę wakacyjnych radości: słońca, odpoczynku, bezpiecznych przygód, niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do pracy.

wicedyrektor Elżbieta Wiater

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• W związku z epidemią COVID-19  w naszym kraju i obowiązującymi ograniczeniami zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Siemirowicach odbędzie się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa bez uroczystej akademii.

Wszystkich obowiązuje zakrywanie nosa i ust, obowiązkowa dezynfekcja rąk oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

Plan zakończenia roku szkolnego 26.06. 2020r.

26 czerwca 2020r. o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji uczniów

W związku z  epidemią COVID-19  w naszym kraju uczestnictwo w niej jest dobrowolne.

9.00- oddział przedszkolny - sala gimnastyczna

9.30   - klasy I - dolny korytarz

9.30  - klasy II – sala gimnastyczna

10.00- klasa III - sala gimnastyczna

10.00- klasa IV- dolny korytarz

10.30- klasa Va - sala gimnastyczna

10.30- klasa Vb- dolny korytarz

11.00- klasa VIa - sala gimnastyczna

11.00- klasa VIb- dolny korytarz

11.30- klasa VII- dolny korytarz

11.30- klasa VIII - sala gimnastyczna

Grupy, które odbierają świadectwo w sali gimnastycznej do budynku wchodzą i z budynku wychodzą głównym wejściem, pamiętając o zachowaniu bezpiecznej odległości i by nie gromadzić się w grupy.

Grupy, które odbierają świadectwo na dolnym korytarzu do budynku wchodzą i z budynku wychodzą wyjściem ewakuacyjnym (z tyłu budynku), pamiętając o zachowaniu bezpiecznej odległości i by nie gromadzić się w grupy.

Przypominamy: Kluczowe jest bezpieczeństwo nas Wszystkich. Dlatego będzie również możliwość odebrania świadectw w sekretariacie szkoły w innym dniu, ustalając telefonicznie indywidualny termin.

• MAM TALENT MAM PASJĘ

• Kochani Rodzice i Uczniowie!

Dzisiaj odbyło się podsumowanie projektu Mam Talent. Mam Pasję.Zapraszam Was do obejrzenia nagrania z rozdania nagród. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link i wpiszesz hasło: mamtalent2020 https://liblink.pl/F72imvOuvS

A kto jeszcze nie widział filmów konkursowych, koniecznie musi to nadrobić. Link do filmu konkursowego poniżej, hasło: mamtalent2020 https://liblink.pl/r9v3BLZCMQ Miłych wrażeń. Odkryjmy naszych uczniów na nowo :)

W pokazie udział wzięło 11 uczniów naszej szkoły:

Kornelia i  Kacper z klasy 1,

Marcelina, Oliwia i Kamil z klasy 2,

Franek i Karol z klasy 3,

Julia z klasy 4,

Agatka z klasy 5a,

Dominik z klasy 6b

Agnieszka z klasy 8.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział, a rodzicom za pomoc w nagraniu filmików.