Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
            pełnych wiary, nadziei i miłości.
            Radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkań
            w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Wszystkiego, co najlepsze na tegoroczne święta
            dla Rodziców, Nauczycieli i Pracowników

- Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

• Konkurs ortograficzny "Pogromcy Byków"

W poniedziałek w sali Klubu Wojskowego 44BLotM w Siemirowicach odbyła się XII edycja konkursu Dyktando na wesoło: Pogromcy Byków. Uczniowie szkół podstawowych gminy Cewice walczyli o tytuł Mistrza ortografii. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych:
            - klasy II-III - Kajetan Potrykus, Kacper Kosiorek, Patryk Grzanka
            - klasy IV-V - Juliusz Szymla, Jakub Szalaty, Kornelia Wenta

• Smacznie, zdrowo, kolorowo...

W naszej szkole zapachniało wiosną… 😊 W poniedziałek 11.03.2024r. przedstawiciele Rady Rodziców przygotowali dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły smaczne, zdrowe i kolorowe wiosenne kanapki. Wszystkim zaangażowanym mamom serdecznie dziękujemy za uświetnienie dnia oraz dostarczoną dawkę witamin 😊

• Owocowy piątek

Dnia 23.02.2024r. nasze wspaniałe mamy z Rady Rodziców przygotowały owocową przerwę dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Dziękujemy za inicjatywę i moc witamin!

• Sprzedaż gofrów i babeczek

W miniony czwartek i piątek, tj. 29.02. i 01.03. członkowie Rady Rodziców zorganizowali sprzedaż smacznych, kolorowych, własnoręcznie przygotowanych babeczek i gofrów. Celem sprzedaży było zbieranie funduszy na cele szkolne, a mianowicie na zakup sztandaru dla szkoły.

Składamy serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców i wszystkich mam zaangażowanych w organizację i sprzedaż wspaniałych słodkości. Brawo za inicjatywę i kreatywność!
            Dziękujemy również wszystkim, którzy dołączyli do akcji!

Czwartek 28.03.2024